کانال آموزش زبان انگلیسی در تلگرام


کانال آموزش زبان انگلیسی در تلگرام استاد عطایی با ارایه آموزش های اورجینال زبان انگلیسی بصورت روزانه توانسته جای خود را بین مخاطبین خود جهت آموزش زبان انگلیسی باز نماید. حالا با سه کانال آموزش زبان در تلگرام در خدمت شما هستیم. کانال آموزش زبان مبتدی، کانال تلگرامی آموزش زبان برای سطوح متوسطه و کانال آموزش زبان برای سطوح پیشرفته

همین حالا به جمع هزاران زبان دوست و زبان جو در کانال تلگرام زبان انگلیسی استاد عطایی بپیوندید…


۱- برنامه تلگرام را بصورت رایگان در بازار یا اپ استور پیدا نموده و روی گوشی خود آن را نصب و فعال سازی نمایید.

۲- جهت عضویت در کانال تلگرام مبتدی ataeibasic جهت عضویت در کانال تلگرام زبان متوسطه ataeionline و

جهت عضویت در کانال تلگرام پیشرفته ataeiadvanced را در قسمت جستجو (یا در قسمت بالا) در برنامه تلگرام تایپ نمایید. در صورتی که سطح زبان شما خیلی پایین هست کانال english_zero را انتخاب کنید. دقت کنید که علامت @ میبایست پیش از شروع آیدی کانال قرار گرفته باشد.

۳- پس از ورود به کانال تلگرام ما، روی دکمه JOIN کلیک نمایید و هر روزه مطالب آموزشی ما را دنبال نموده و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نکته: همینطور میتوانید یک پیام در تلگرام به شماره 09193953865 ارسال نموده و متن پیام متن عضویت در کانال عطایی آنلاین در سطح مورد نظر خود را داشته باشد.


نحوه عضویت در کانال عطایی آنلاین

دیگر سرویس های آموزشی استاد عطایی

آیا میدانید که استاد عطایی دارای سرویس های آموزشی متعدد و بی نظیری میباشند که راه حل یادگیری زبان انگلیسی برای انواع افراد مختلف جامعه میباشد؟

کلاسهای آنلاین استاد عطایی

اگر وقت کلاس رفتن ندارید و دوست دارید در سفر، محل کار، در راه منزل و منزل زبان یاد بگیرید کلاسهای آنلاین استاد عطایی بهترین نتیجه را برای شما خواهند داشت.

اطلاعات بیشتر

دانلود منابع آموزش زبان

اگر به دنبال منابع برای تقویت زبان خود میگردید، سایت زبان مارکت بهترین وب سایت برای دانلود منابع زبانی تایید شده استاد عطایی میباشد.

اطلاعات بیشتر

کلاسهای حضوری استاد عطایی

دوره های یک ساله آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی بصورت حضوری میباشند که در ۱ سال به بالاترین سطح زبانی خواهید رسید.

اطلاعات بیشتر

بسته ویژه آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در منزل استفاده از بسته های خودآموز استاد عطایی میباشد که از سطح مبتدی تا پیشرفته را شامل میشود و با گذراندن آن از پایین ترین سطح به بالاترین سطح ممکن خواهید رسید.

اطلاعات بیشتر