بسته آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در منزل
بدون نیاز به دانش بالا

بدون نیاز به نصب

مناسب تمام سنین

مناسب تمام سطوح

پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی یا A.L.P  برترین محصول آموزشی زبان انگلیسی حال حاضر در حوزه آموزش زبان انگلیسی بصورت خودآموز میباشد. محتوای این بسته های آموزشی کاملا منطبق بر کلاسهای حضوری استاد عطایی میباشد و بهره گیری از سیستم فوق موفق آموزشی آنالیزی (ابداع شده توسط استاد عطایی) در آموزش باعث شده این بسته های آموزشی به کامل ترین و پر بازده ترین محصولات آموزشی زبان انگلیسی در ایران تبدیل شوند. با تهیه پکیج خودآموز زبان انگلیسی استاد عطایی زبان آموز با یادگیری همزمان گرامر، لغت و اصطلاحات به علاوه یادگیری تلفظ های صحیح و نحوه صحیح بکارگیری جملات و ترکیب آنها میتواند نه تنها در درک به سطح بالایی برسد بلکه میتواند با استفاده از این مطالب مکالمه خود را تقویت نماید که آرزو و هدف همه زبان دوستان میباشد. همین حالا پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی را سفارش دهید و تنها محصول واقعا خودآموز زبان انگلیسی در ایران را (در تهران همین امروز و در شهرستان تا ۴۸ ساعت آینده به صورت رایگان با پست) دریافت نمایید.

 

1 میلیون و 500 هزار تومان

بسته خودآموز زبان انگلیسی استاد عطایی A.L.P

کامل ترین بسته خودآموز زبان انگلیسی در ایران شامل آموزش گرامر، لغت، تلفظ، درک شنیداری و …


 • آموزش گرامر مبتدی (از الفبا)
 • آموزش زمان های مقدماتی (سبک آنالیزی استاد عطایی)
 • آموزش زمان های پیشرفته (سبک آنالیزی استاد عطایی)
 • آموزش افعال محاوره ای (کلاس ویدیویی + ۴ کتاب الکترونیکی)
 • آموزش قوانین تلفظ انگلیسی
 • آموزش مکالمات تلفنی انگلیسی
 • آموزش مکالمات انگلیسی در سفر
 • تدریس از روی انیمیشن Inside out
 • تدریس از روی انیمیشن despicable me
 • تدریس از روی سریال Better Call Saul
 • تدریس از روی سریال Friendsافزودن به سبد خرید
 

نظرات زبان آموزانی که از دوره های آنلاین یا بسته های استاد عطایی استفاده کرده اند

 • من ۱ ماه و نیم هست در این کلاس ثبت نام کردم و با اینکه هنوز در نیمه کلاس هستم برای من بسیار مفید بوده و بسیار آموختم.

  من در امریکا ساکن هستم و چه در ایران چه در امریکا دوره‌های زبان گذارانده‌ام اما کم توجه‌ای و شاید کم‌حوصلگی و طرز فکر غلط که در ایران که به ما یاد میدهند که زبان را در محیط باید یاد بگیری و با حرف زدن هست که زبان انگلیسی پیشرفت میکند و نه در کلاس، باعث شد که من بیشتر وقت و انرژی خودم را صرف یادگیری لغات کنم و در مورد یاد گرفتن گرامر غفلت کنم و همیشه در حد پاس کردن کلاس‌ها و رفع تکلیف به آن نگاه کنم. و نتیجه‌ی این اشتباه این شد که من بعد از وارد شدن به کالج در اینجا برای درس خواندن ، ارتباط برقرار کردن با دیگران و بعد از آن برای پیدا کردن کار به مشکلات زیادی برخورد کنم. این شد که تصمیم گرفتم یکبار برای همیشه به این مشکل غلبه کنم و اجازه ندهم این مورد بیش از پیش در زندگی من تاثیر منفی بگذارد.

  راه‌های زیادی را امتحان کردم… کتاب‌های گرامر، کلاس‌های آنلاین، ویدیوهای آموزشی در یوتوب.. اما هیچ کدام واقعا موثر نبود.کتاب‌های قطور گرامر مانند یک معلم‌ بی روح و عصا قورت داده‌‌ای هستند که یاد گرفتن از آن صبر ایوب، حوصله‌ی بسیار زیاد و وقت بی‌نهایت را طلب میکنند که من هیچ کدام از این‌ها را نداشتم و در ثانی هیچ وقت از میزان پیشرفت خود آگاه نمیشوید و هیچ کس نیست که ایرادات شما را به شما گوش‌زد کند که در چه چیزهایی بیشتر و یا کمتر باید وقت بگذارید و تمرین کنید و ایرادات خود را برطرف کنید. ویدیوهای آموزشی و کلاس‌های آموزشی آنلاین هم که در یوتوب یا حتی در جاهای دیگر مانند lynda.com که باید هزینه‌ای بابت استفاده از آن پرداخت کنید معمولا خیلی از هم گسیخته، ناقض و ناکارآمد هستند و یک متد آموزشی یکدست را پیروی نمیکنند و بیشتر شبیه یکسری ویدیو tutorial هستند تا کلاس آموزشی و از روش آموزشی به خصوص پیروی نمیکنند. – به علاوه اینکه به زبان انگلیسی هستند و خب این هم ایرادی دیگری هست برای بسیاری از مبتدیان که فعلا تسلط کافی بر زبان انگلیسی ندارند.

  با داشتن نکات بالا در ذهن، من بعد از برخورد به کلاس‌های آنلاین آموزشی پروفسور عطایی تصمیم گرفتن که کلاس ایشان را امتحان کنم، و اگر راستش را بخواهید خیلی توقع و انتظار خاصی هم نداشتم اما خب چون قیمت آن مناسب بود و برخورد پروفسور عطایی خیلی خوب و حرفه‌ای بود در چند ایمیلی که با ایشان رد و بدل کردم، با خودم گفتم به قول امریکایی‌ها Lets give it a shot، ضرری ندارد، نهایتا کمی پول از دست دادم! و در آن ثبت‌نام کردم.

  بعد از تمام کردن ۱-۲ درس اول نمیتوانستم باور کنم چیزی را که میدیدم! کیفیت درس‌ها، نوع و روش تدریس و تعداد مطالب و حجم آن بی نظیر بود. من تا به حال هیچ کلاس گرامری را با این حجم از نکات و به این کاملی ندیده بود، حتی در امریکا باید اعتراف کنم که واقعا سورپرایز شدم. قبل از برداشتن کلاس‌ها خیال میکردم به نیم بیشتر زمان‌هایی مسلط هستم و میخواستم زمان خود را صرف آن نیم دیگر کنم. اما به طور مثال برای زمانِ Pas Simple که فکر میکردم از ساده‌ترین زمان‌ها میباشد من من هیچ اشکالی در آن ندارم و میتوانم از آن گذر کنم تا حدود ۲۰ صفحه از آن نوت برداری کردم! و تازه فهمیدم که چقدر موارد و نکات هست که نمیدانستم و حتی از وجود آم هیچ آگاهی نداشتم! به علاوه اینکه همه‌ی درست‌ها در بینابین آن شامل یک سری نکات و ترفند هستند که این نکات به ظاهر فرعی به اندازه دروس اصلی در فهم و یادگیری کمک میکنند. در حالی که ایشان میتوانستند به راحتی از آن‌ها عبور کنند و فقط به نکات اصلی بپردارند اما پروفسور عطایی میدانند چه میکنند و با تمام وجود مایه میگزارند این را هر کسی میتواند با برداشتن کلاس حس کند.

  و نکته‌ی مهم دیگر اینکه درس‌ها و نکات که ایشان مطرح میکنند کاملا کاستومایز شده برای مخاطب ایرانی و فارسی زبان هست و این را نمیتواید در کلاس‌های آموزشی خارجی پیدا کنید. این نکته خیلی خیلی مهم هست که مُدَرّس به ایرادات و ضعف و قوت دانش‌آموزان خود مسلط باشد. مسلما احتیاجات کسی که از یکی از کشورهای اسپانیای زبان آمده باشید با کسی که از چین، اوکراین و یا ایران آمده است برای زبان انگلیسی متفاوت هست (به خاطر تفاوت‌ها و شباهت‌های آن ها در بین زبان بومی آن‌ها و انگلیسی) و هر کدام در یادگیری نقاط قوّت و ضعف خود را دارند و نحوه‌ی تدریس به آن‌ها باید متفاوت باشد. پروفسور عطایی با توجه با سابقه‌ای که در تدریس دارد، بسیاری نقاط ضعف و ایرادات مخاطب خود را میداند و این‌ها را به خوبی به صورت نکات ریز و درشت در درس‌ها گنجانده. علاوه بر اینکه شما خیلی از نکاتی برای تلفظ درست لغات، نکات و اصطلاحات مربوطه را یاد میگیرید. من به جرات میتونم بگوییم این کلاس کاملترین کلاس گرامر و زمان‌ها انگلیسی موجود مبیاشد که من میشناسم و به احتمال بسیار زیاد چیزی از آن کاملتر از آن وجود ندارد (پیدا کردید من رو بی خبر نگذارید!).

  در آخر، من در کلاس حضوری ایشان حضور نداشتم، بنابراین نمیتوانم این را با کلاس حضوری ایشان مقایسه کنم. و در واقع شرکت در کلاس آموزشی یا کلاس‌های آنلاین معمولا جنبه‌ی شخصی دارند. کسانی در کلاس آنلاین بهتر یاد میگیرند، عده ‌ای در کلاس حضوری. با توجه به این نکته من به جرات میتوانم بگویم که این بهترین سورس شما برای یادگیری گرامر و زمان‌های انگلیسی هست. اگر واقعا طالب یادگیری هستید. به علاوه اینکه همیشه با سرعت بسیار خوب همیشه پاسخگویِ سوالات، ایرادات و اشکالات من بوده اند.

  در آخر دوست دارم چند نکته با دوستان دیگر در میان بگذارم:

  نکته ۱. غلط‌ترین باور: “یادگیری زبان بیشتر یادگیری کلمات هست و گرامر را میشوند با چند جلسه کلاس یاد گرفت.” – این نادرست‌ترین و نابه‌خردانه باور باب شده در بین زبان آموزان ایرانی هست. گرامر/ زمان‌ها مهمترین بخش برای یادگیری زبان انگلیسی، حداقل برای ما ما فارسی زبانان هست. شاید اگر ما از کشوری میآمدیم که دستورِ زبان‌مان شبیه به انگلیسی بود این میتوانست حرف درستی باشد. اما دستور زبان ما خیلی خیلی خیلی با دستور زبان انگلیسی متفاوت هست. زبانِ ما زبانِ ساختارپذیری نیست بلعکسِ انگلیسی. ما در فارسی زمان‌ها معمولا با تغییر لحن، زمان و ساختار جمله رو تغییر میدهیم و هیچ مشکی هم برای فهم آن نداریم. اما زبان انگلیسی به هیچ وجه اینطور نیست.

  شما اگر با سوالی‌ترین لحن ممکن همانطور که در فارسی حرف میزنیم به یک آمریکایی بگویید: This is blue؟؟؟ منِ ایرانی میفهمم منظور شما این هست که: “آیا این آبی هست؟” اما یک آمریکایی منظور شما را نخواهد فهمید به احتمالا زیاد با یک نگاه عاقل اندر صحیفه مواجه خواهد که این چرا داره یک statetment را با لحن سوالی میگه؟ و یا اگر داره سوال میکنه چرا به صورت statment میگه؟ – البته شاید در یک لحظه این همه داستان به ذهن طرف نیاید 🙂 اما این اینقدر به گوش این‌ها ناآشناست که مطمینا اگر هم منظور شما را بفهمد و بخواهد جواب بدهد شما با یک مکث بلند از طرف مقابل روبرو میشوید. چون برای یک امریکایی این یک statement هست، و نه یک سوال. اما شما اگر بگویید: is this blue؟؟ بلافاصله با جواب مواجه خواهید شد. دقیقا برای زمان‌ها هم همینطور هست، شما با لحن نمیتوانید زمان را در زبان انگلیسی تغییر دهید. و شرط رعایت این‌ها رو صحبت و نوشتار تسلط کامل به زمان‌ها و گرامر هست.

  دستور زبان (که در انگلیسی بخش عمده‌ی آن زمان‌ها هست) مانند ابزار کار هست و لغات مانند ماده‌ی خوام. شما با یک دست ابزار کامل نَجارّی میتوانید با ۴ تا تخته هم یک میز بسازید اما بدون ابزار با بهترین نوع چوب هم هیچ چیز نمیشود ساخت. شما اگر تسلط کامل به دستور زبان داشته باشید با دانستن ۲۰۰-۳۰۰ لغت به نحو قابل قبولی میتوانید امور روزانه‌ی خود را به زبان انگلیسی پیش ببرید اما اگر شما ۱۰۰۰ لغت بدانید اما گرامر ندارید، احتمالا میتوانید یک کتاب را به راحتی بخوانید، اما به سختی از پس مکالمات روزانه بر خواهید آمد، چرا که نتیجه‌ی ردیف کردن یک‌سری لغت پشت سر هم بدون آنکه ترتیب و نوع استفاده و زمان آن را در یک جمله بدانید یکسری لغات غلط و بی سر ته خواهد شد و اسم آن جمله نیست.

  ۲. اگر این کلاس را برمیدارید حتما حتما حتما از کلاس‌ها نوت برداری کنید، دقیقا مانند کلاس واقعی درس.. فکر نکنید با یک بار دیدن یک ویدیو ۱۰ دقیقه‌ای علامه‌ی آن درس شده‌اید و دیگری نیازی به تکرار و مرور نیست، انگلیسی با مرور و تمرین و مُمارست هست که در ذهن ملکه میشود. به علاوه شما ممکن هست هر موقع به کامیپوتر یا اینترنت دسترسی نداشته باشید اما دفتر شما همیشه میتواند همراه شما باشد. سعی کنید همیشه قبل از رفتن به درس بعدی چند دقیقه‌ای درس قبل را از نوت‌های خود مرور کنید.

  ۳. این روی سخنم با کسانی هست که قصد مهاجرت دارند: لطفا قبل از سفر حتما، حتما، حتما زبان خود به حدی قابل قبول برسانید و اطلاعات زیادی از محل اقامت خود کسب کنید. این که زبان را در محیط یاد میگیرید احمقانه‌ترین حرف ممکن هست، اگر شما رانندگی را با نگاه کردن به راننده یاد گرفتید زبان شما هم بدون بیس گرامر و لغات خوب میشود. من اینجا برای رزومه‌ی خودم در جایی به صورت دواطلب کمک میکنم به ایرانیانی که به مترجم نیاز دارند، بعضی از آن‌ها بعد از ۱۰-۱۵-۲۰ سال اقامت در اینجا هنوز ۲ جمله درست پشت سر هم نمیتواند بگویند. اگر قرار بود زبان کسی با در محیط بودن خوب شود این‌ها الان همه علامه‌ بودند. – به علاوه یادگیری زبان در اینجا بسیار هزینه‌بر هست پس سعی کنید تا میتوانید در ایران زبان خورد را قوی کنید. کسانی با زبان ضعیف به اینجا میآیند همان‌هایی هستند که سرخورده میشوند، کارشان به ناکجا ‌آباد میکشد و یا با سر شکستگی به ایران بر میگردند. چون زبان بلد نبودن مساوی است با عدم توانایی ارتباط براقرا کردن و محدود شدن به محیط ایرانی که این یعنی عدم پیشرفت، عدم پیدا کردن کار خوب و عدم یافتن موقعیت اجتماعی خوب! اگر میخواهید تا آخر عمر در اینجا در یک سوپر مارکت و یا رستوران کار کنید با حداقل حقوق و هدف و اندازه‌ی شما همین هست بی خیال بشوید و بشنید پایتخت ۴ نگاه کنید، در غیر این صورت سخت تلاش کنید.

  با تشکر

 • سلام خدمت استاد بزرگوار اقای عطایی. بابت نرم افزار عالیتون خیلی تشکر میکنم. من الان یه هفته هستش که نرم افزار رو تهیه کردم و خداروشکر خیلیم پیشرفت داشتم و درس به درس دارم نکته بردای میکنم وتمرین میکنم.

  قبلنا گرامر برام خیلی سخت بود و اصلا حالمو بهم میزد ولی باورکنید الان دوس دارم فقط تمرین کنم و اون نکاتی که تو نرم افزار شما فرمودید بکار ببرم.به امید خدا ترم اول رو تو یه ماه تموم میکنم و انشالاه بعدش ترم دوم رو شروع میکنم. بازم ممنون.

  موفق باشید

 • با اهدای سلام و عرض ادب و احترام به استاد جوانی که با صدای گرمشان هر روز به دانسته های من اضافه می کنند .وظیفه اخلاقی و وجدانی من بود که به عنوان کسی که از این نحوه تدریس لذت می برد اینجا نظرم را بنویسم ولی خیلی گشتم کجا باید نظر بدهم نمی دانستم اگه یک دکمه نقد در قسمت بالای صفحه بگذارید بهتر است تابقیه بدانندچطور نظر دهند.
  اینکه استادی حاصل دانسته های خود را سخاوتمندانه با ذکر جزییات در اختیار ما می گذارد و مباحث طوری برنامه ریزی می شود که یک انقلاب فکری ایجاد می کند بی نظیر است .من روشهای زیادی را امتحان کرده بودم ولی از آنجاییکه ما فارسی زبانان فارسی فکر می کنیم و می خواهیم به گونه ای الگو ی ذهنی خودمان را پیاده کنیم با چالش زیادی در مسیر یاد گیری مواجه هستیم .اما خوشبختانه استاد عطایی با روش خاص تدریسشان کلیه نکات را طوری آموزش می دهند که فهم مطلب کامل می شود .مخصوصا در قسمت پرسشها وقتی اشتباه می کنیم و کلیدی برای حل نیست دوباره مراجعه می کنیم به مطلب و اینبار فهم ما کامل می شود انگار سوالات طوری طراحی شده که سریع حس نکنیم همه چی را فهمیدیم بارها من کلافه شدم ولی وقتی فهمیدم به قدری لذت بخش بود که انرژی من برای خواندن بیشتر مضاعف شد .در ضمن فراموش کردم که بگم من در ورود به سایت مشکل داشتم وهر بار که به استاد ایمیل زدم سریعا جواب دادند و خیلی حس خوبی منتقل می شد .جا دارد از ایشان بسیار تشکر کنم و بگم خدا قوت استاد امیدوارم در این را ه همواره موفق باشید کاری که شما کرده اید مشخص است که چه زحمتی داشته و امیدوارم بتونم تا جای ممکن به بقیه توصیه کنم تا این خدمت فرهنگی با حمایت ما مورد تشویق قرار گرفته و هر روز پربارتر ارائه بشود.
 • با سلام و احترام خدمت استاد عطایی و دوستان زبان آموز،اینجانب جهت یادگیری زبان در کلاس های زیادی شرکت کردم و حتی به صورت خود آموز دوره هایی که انگلیسی مثل کودکان که زبان مادری یاد می گیرند گذروندم(با آموزش اساتید native) و همیشه تو درک درست جملات و در مواقع مفهوم گیری جملات دچار مشکل بودم پس از گذروندن دوره زبان های مقدماتی ۱ و آشنایی با ساختار های انگلیسی و روشی که استاد عطایی موقعیت اون جمله بیان می کنند(نکته خیلی مهمی هست) خوندن زبان شیرین و لذت بخش شده و نکته بعدی پاسخ گویی سریع استاد عطایی و رفع اشکال می باشد که چنین فرصتی فقط در کلاس های حضوری ممکن هست در حال حاضر نیز تصمیم دارم دوره پیشرفته زمان ها و به طور موازی سریال better call saul با متد استاد عطایی بگذرونم بنده کمترین اهمیت به گرامر میدادم ولی حالا متوجه میشم که دونستن ساختار های زبان انگلیسی(برخلاف زبان ما که ساختار پذیر نیست) به روش آنالیزی چقدر مهم هستش. با تشکر از تیم کلاور پد و جناب استاد عطایی که سخاوتمندانه و با هزینه حداقل کلاس های با ارزشی در اختیار ما قرار دادند.
 • سلام
  این دوره برای من تا حالا مفید بوده منی که همیشه فکر می کردم سطحم حداقل متوسطه وانگلیسی مقدماتی رو نخونده بلدم با گذرندون این دوره فهمیدم چقدر اشتباه می کردم و چه نکات ریزی هست که ازشون غافل بودم تکنیک تلفظ برای من عالی بود و همین بخش کوچک به سادگی منو به تمرین بیشتر برای تلفظ مشتاقتر کرد جاییکه من همیشه مشکل داشتم و تاحالا اینجوری برای یادگیری زبان انگلیسی آشنا نشده بودم جدید و جذاب کاش یک دوره مستقل فقط برای تلفظ با این شیوه آقای عطایی ایجاد کند چرا که اگر شما یک متن انگلیسی را با تلفظ صحیح بخوانید ولو اینکه معنای آن را هم متوجه نشید سبب ایجاد لذت و انگیزه بیشتر برای یادگیری خواهد شد.
  با تشکر
 • سلام
  با تشکر از استاد گرامی
  این مجموغه بسیار عالی بود.
  وقتی این مجموعه رو با کلاس های آموزشی بیشتر آموزشگاه ها مقایسه می کنم واقعا با اختلاف زیادی برتری داشت.تقریبا مطالبی رو که موسسات در ۲ یا حتی ۳ ترم آموزش میدن رو تونستم تنها با استفاده از این مجموعه و در مدت زمان خیلی کمتری بخونم و یاد بگیرم.
  و حتی با اینکه از نظر قیمت با اونها قابل مقایسه نیست و برای اون ها باید هزینه بیشتری پرداخت کرد ولی این مجموعه کامل تر،مفیدتر و از دسته بندی و فصل بندی دقیق تر و بهتری برخوردار بود.
 • سلام
  با تشکر از استاد گرامی
  این مجموغه بسیار عالی بود.
  وقتی این مجموعه رو با کلاس های آموزشی بیشتر آموزشگاه ها مقایسه می کنم واقعا با اختلاف زیادی برتری داشت.تقریبا مطالبی رو که موسسات در ۲ یا حتی ۳ ترم آموزش میدن رو تونستم تنها با استفاده از این مجموعه و در مدت زمان خیلی کمتری بخونم و یاد بگیرم.
  و حتی با اینکه از نظر قیمت با اونها قابل مقایسه نیست و برای اون ها باید هزینه بیشتری پرداخت کرد ولی این مجموعه کامل تر،مفیدتر و از دسته بندی و فصل بندی دقیق تر و بهتری برخوردار بود.