پکیج آموزش زبان از طریق کارتون و فیلم استاد عطایی

بهترین راه یادگیری لغات و اصطلاحات


آموزش زبان از طریق کارتون و فیلم یکی از بهترین راه های آموزش زبان انگلیسی میباشد. دلیل اهمیت این موضوع هم این است که زبان آموزانی که در خارج از یک کشور انگلیسی زبان در حال آموزش هستند نمیتوانند دقیقا مثل یک شخص native صحبت کنند. دلیل این امر هم استفاده نادرست از گرامر لغات و اصطلاحات میباشد. با تهیه پکیج آموزش زبان انگلیسی از طریق کارتون و فیلم استاد عطایی شما میتوانید به بیش از ۸۰۰ دقیقه فیلم آموزشی آنالیز شده توسط استاد عطایی دسترسی داشته باشید.

 

تومان 230,000اطلاعات بیشتر

محتویات این پکیج


  • آنالیز کامل انیمیشن محبوب Despicable me
  • آنالیز کامل انیمیشن محبوب Inside out
  • بیش از ۸۰۰ دقیقه فیلم آموزشی
  • بیش از ۲۰۰۰ جمله آنالیز شده
  • هزاران لغت اصطلاح و کاربردی انگلیسی

محتویات پکیج آموزش زبان از طریق کارتون و فیلم استاد عطایی


این بسته آموزشی بی نظیر شامل ۲ انیمیشن بسیار جذاب و آموزنده میباشد. انیمیشن Despicable me و انیمیشن برنده جایزه اسکار Inside out.
دلیل انتخاب این دو انیمیشن جذابیت بسیار بالای آنها میباشد که بیننده را خسته نمیکند و شما بارها و بارها میتوانید که قسمت های مختلف را تماشا نموده و در کنار لذت بردن از تماشای آن، لذت آموزش زبان انگلیسی را هم حس نمایید. دلیل دوم و مهمتر انتخاب این دو انیمیشن محتوای بسیار جذاب آموزشی آنها میباشد که ما را مجاب به آنالیز این دو انیمیشن نمود که نتیجه کار بیش از ۲۰۰۰ جمله آنالیز شده میباشد که کاملا میتواند درک زبانی شما را تحت تاثیر قرار دهد.


پیشنهاد ما

در صورتی که سطح زبان شما عالی نیست

پیشنهاد ما

خرید بسته کامل (FULL VERSION)‌ آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته استاد عطایی میباشد که شامل این بسته و بسته مبتدی تا پیشرفته میباشد.

 
Image