کلاس آنلاین زبان انگلیسی استاد عطایی

آموزش بهتر ... آموزش آنلاین استاد عطایی

نام دوره: آموزش گرامر آنالیزی استاد عطایی

نام برگزار کننده: استاد عطایی

تعداد جلسات: 20 جلسه

مدت هر جلسه: 2 ساعت

زمان برگزاری: دوشنبه ها ساعت ۹ الی ۱۱

تاریخ شروع: ۱۲ شهریور ماه ۹۷

ثبت نامتکمیل ظرفیت شد

سبک آنالیزی چیست؟

گرامر آنالیزی استاد عطایی موفق ترین سیستم آموزشی ایران هست که در ۷ سال گذشته صدها زبان آموز با این سیستم زبان رو یاد گرفتن. این سیستم به شما کمک میکنه که تفکر انگلیسی رو یاد بگیرید و با تصویرسازی آشنا بشید. در حقیقت تکنیک هایی که استاد عطایی در این سیستم به کار میگیرن باعث میشه زبان آموز بتونه فارسی فکر نکنه و انگلیسی فکر کنه. این گرامر با گرامری که در آموزشگاه ها یا مدرسه یا کتاب ها وجود داره بسیار بسیار متفاوت هست و شور و اشتیاق یادگیری زبان رو در دانشجو بوجود میاره.

حذف زبان مادری

حذف زبان مادری بسیار سخت هست و در ابتدا استاد عطایی سعی در جایگزین کردن زبان مادری با ساختارهای مکالمه ای انگلیسی دارند زبان آموز زمانی که به تسلط در به کارگیری کاربردهای انگلیسی برسند میتوانند ادعا کنند که بجای فارسی فکر کردن از تصویری سازی انگلیسی و کاربردهای مکالمه ای انگلیسی که در کلاسهای استاد عطایی فرا میگیرند استفاده کنند. 

کلاس مکالمه انگلیسی؟

این کلاس برای مکالمه آزاد انگلیسی نیست و زبان آموزان در کلاس مکالمه نمیکنند. بلکه این کلاس آموزش مکالمه و درک انگلیسی هست. به عبارت بهتر با گذراندن این دوره دانشجو یاد میگیره که چطور بهتر مکالمه کنه و دانستن مطالبی که در این دوره گفته میشن به مکالمه افراد کمک میکنه. 

در حقیقت با شرکت در این دوره به شکل زیر پیشرفت خواهید نمود:

  • درک بسیار بالای انگلیسی 
  • درک تفاوت بین ساختارهای انگلیسی
  • ساختن جملات با تنوع بسیار زیاد
  • درک ۱۰۰ درصدی جملات بدون ترجمه کردن
  • یادگیری تکنیک های یادگیری لغت
  • تقویت listening و reading 
  • تقویت مکالمه طبیعی انگلیسی

نحوه تدریس کلاس آنلاین استاد عطایی

کلاس آنلاین استاد عطایی دقیقا مانند یک کلاس زبان واقعی میباشد که در آن زبان آموزان بجای حضور فیزیکی در کلاس بصورت آنلاین و از طریق کامپیوتر، تبلت یا گوشی تلفن همراه در کلاس حضور پیدا میکنند. در این نوع کلاس زبان آموز میتواند همزمان استاد، وایت بورد و اسلایدها را مشاهده نماید و سوالات خود را از طریق قسمت چت مطرح نماید و استاد تمامی سوالات را پاسخگو خواهند بود. 


آیا این کلاس مناسب من هست؟

با انجام تست پایین میتونید به صورت تقریبی متوجه بشید که آیا این کلاس برای شما مناسب هست یا خیر؟