درس رایگان زبان انگلیسی

۳۰ درس رایگان زبان انگلیسی در کانال English zero

کانال تلگرامی انگلیسی از صفر استاد عطایی از حدود ۱ ماه پیش شروع به کار کرد و تا به امروز (۹ دی ماه) ۳۰ درس مختلف در کانال قرار داده شده که در قسمت زیر لینک آنها آورده شده تا دسترسی راحت تری به آنها داشته باشید. همچنین شما میتوانید سوالات خودتون رو درباره ۳۰ درس اول در این قسمت مطرح بفرمایید تا در کانال پاسخ داده بشن.

مقدمه ای بر کانال انگلیسی از صفر روز اول: مفهوم subject روز دوم: مفهوم Verb روز سوم: اسم های خاص در انگلیسی روز چهارم: استفاده از فعل is روز پنجم: مفهوم صفت ها روز ششم:‌ استفاده از فعل am روز هفتم: استفاده از فعل are روز هشتم: شغل های انگلیسی و استفاده از حرف تعیین a روز نهم: استفاده از ضمیر you و we و they روز دهم: اسم های جمع در انگلیسی روز یازدهم: حرف تعریف a و an روز دوازدهم: حرف تعیین the روز سیزدهم: اسم های جمع بی قاعده روز چهاردهم: اسم های غیرقابل شمارش انگلیسی روز پانزدهم: لیست اسم های غیرقابل شمارش انگلیسی روز شانزدهم: استفاده از this و that روز هفدهم: استفاده از these و those روز هجدهم: استفاده از my برای ذکر مالکیت روز نوزدهم: استفاده از ’s برای گفتن مالکیت روز بیستم: استفاده از his و her برای مالکیت روز بیست و یکم: استفاده از your و our و their برای مالکیت روز بیست و دوم: مالکیت شی به شی روز بیست و سوم: کلمات مربوط به خانواده روز بیست و چهارم: حروف اضافه روز بیست و پنجم: استفاده از حروف اضافه در جمله روز بیست و ششم: نشان دادن موجودیت با there روز بیست و هفتم: اعداد در انگلیسی روز بیست و هشتم: نحوه خواندن اعداد در انگلیسی روز بیست و نهم: گفتن مقدارها و تعدادها در انگلیسی روز سی ام: نحوه توصیف ظاهری خود

بسته خودآموز آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

در صورتی که به صورت جدی قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید پیشنهاد میکنیم که از بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی یعنی بسته خودآموز استاد عطایی استفاده نمایید. حتما از قسمت اطلاعات بیشتر نمونه این بسته ها را مشاهده نمایید.
Image اطلاعات بیشتر و سفارش
۳۰ درس رایگان زبان انگلیسی در کانال English zero
5 (100%) 1 vote

نظرات 2

  1. جناب استاد عطایی عزیز بسیار از شما سپاسگذارم.برای من که وقت بسیار محدودی دارم و باید مطالب را هر چه سریعتر دوره میکردم بسیار بسیار مفید و به جا بود.آرزوی سلامتی برای شما دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *