آموزش رایگان زبان انگلیسی

آموزش رایگان زبان انگلیسی

با توجه به عدم دسترسی بیش از ۸۰ درصدی دانشجویان زبان انگلیسی مشتاق به شرکت در کلاسهای استاد عطایی همیشه به دنبال راه های بهتر جهت استفاده از بستر اینترنت جهت ارایه مطالب آموزشی بوده ایم.

رادیو اینترنتی زبان اف ام

یکی از جدیدترین سرویس های وب سایت بزرگ عطایی آنلاین ارایه سرویس جدید رادیو اینترنتی زبان اف ام میباشد که به صورت ۲۴ ساعته در حال پخش برنامه های آموزشی زبان انگلیسی می باشد. شما فقط کافیست در هر ساعت از شبانه روز به سایت www.zaban.fm مراجعه کرده و به برنامه های در حال پخش گوش دهید.

چرا رادیو اینترنتی؟

یادگیری غیر مستقیم از طریق شنیدار تاثیر شگرفی روی سطح زبان دانشجو میتواند داشته باشد. از این رو ما سعی کردیم که سیستم رادیو اینترنتی زبان اف ام را برای اولین بار در ایران اجرا کنیم تا زبان دوستان عزیز بتوانند به آموزش رایگان زبان انگلیسی دسترسی کامل و نامحدود داشته باشند.

برنامه های تکمیلی

البته که در حال حاضر سایت بصورت آزمایشی در حال پخش برنامه می باشد و از همین حالا ما به فکر ساخت برنامه های خاص آموزشی برای رادیو اف ام هستیم و در آینده بسیار نزدیک شاهد ارایه برنامه های بسیار خاص جهت ارایه توسط اساتید زبان انگلیسی می باشیم. یکی از این کلاس های رایگان آموزش زبان انگلیسی توسط استاد عطایی برای روزهای دوشنبه ساعت ۸ الی ۹ صبح برنامه ریزی شده است که از روز دوشنبه ۲۲ مرداد قابل استفاده برای عموم خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر عضو کانال تلگرام زبان اف ام با آیدی zaban_fm@ شوید و یا با کلیک در اینجا عضو کانال تلگرام زبان اف ام شوید.


این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

آموزش رایگان زبان انگلیسی
این مطلب چند امتیاز داشت؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *