کلاس زبان انگلیسی آنلاین

 

سالهای سال است که همگی اعتقاد دارند که کلاسهای آنلاین به خوبی کلاسهای حضوری نیستند! اما با پیشرفت تکنولوژی آموزشی در این حیطه، در حال حاضر می توان گفت که یادگیری بصورت آنلاین حتی می تواند از لحاظ کیفیت آموزشی بالاتر از کلاسهای حضوری باشد و این نکته را بنده (علی اکبر عطایی) که سالها تجربه تدریس کلاسهای حضوری را دارم می گویم و دلیل آن نیز تمامی تلاش های بنده جهت ارایه کلاسهای مجازی و آنلاین با بالاترین کیفیت ممکن می باشد. پس اگر به کلاسهای حضوری دسترسی ندارید، بهترین راه را به شما پیشنهاد می کنیم، شرکت در کلاسهای آنلاین.

 

صرفه جویی در زمان

با شرکت در کلاسهای مجازی استاد عطایی، در هر زمانی از شبانه روز در کلاسها شرکت نمایید و زمان های خالی خود را به یادگیری اختصاص دهید.

راحتی منزل

یادگیری با کیفیت بالا را در راحتی منزل خود تجربه نمایید و به دور از هیاهو و خستگی در زمان های خالی خود به یادگیری زبان با کیفیتی بی نظیر بپردازید.

صرفه جویی در هزینه ها

هزینه کلاس های مجازی استاد عطایی یک پنجم کلاسهای حضوری می باشد. به این ترتیب شما میتوانید با پرداخت هزینه ای پایین در کلاسی با کیفیت شرکت نمایید.

بدون محدودیت مکانی

در هر کجای ایران و حتی جهان که زندگی میکنید می توانید در کلاسهای مجازی استاد عطایی شرکت کنید و کیفیت بالای تدریس ایشان را تجربه نمایید.


برای اولین بار در ایران

کلاس های مجازی زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته


آموزش زمان ها در زبان انگلیسی

آموزش مبتدی زبان انگلیسی

کلاس خوشنویسی لاتین

۵۰ اشتباه رایج زبان انگلیسی

آموزش زبان از روی فیلم آنلاین

 
 

آموزش زمان های پیشرفته

 
 

روی کلاس های آنلاین بالا کلیک نمایید و اطلاعات بیشتر درباره آنها کسب نمایید.